Football

20:00 football St. Gallen - Young Boys
17:45 football Vitebsk - Energetik BGU
17:30 football Lokomotiv Moscow - Ural
18:45 football RFS - Valmiera Glass ViA
20:00 football Luzern - FC Zürich
19:00 football Sūduva Marijampolė - Žalgiris Vilnius
18:30 football Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk
19:00 football FK Septemvri Sofia - Dunav Ruse
16:55 football Maribor - Krsko Posavlje
17:45 football Vitebsk - Energetik BGU
19:30 football Bremer - Altona
18:30 football FC Den Bosch - Go Ahead Eagles
16:55 football Olimpija Ljubljana - Mura
16:55 football Olimpija Ljubljana - Mura
20:00 football Zob Ahan - Al Nassr (KSA)
17:45 football Vitebsk - Energetik BGU
16:55 football NK Celje - Rudar Velenje
19:30 football Sturm Graz (W) - SV Neulengbach (W)
18:00 football Dinamo Zagreb - Rijeka
17:30 football Lokomotiv Moscow - Ural
19:45 football Torpedo Belaz Zhodino - Shakhtyor Soligorsk
20:00 football Adana Demirspor - Hatayspor
18:00 football OFI Crete - Platanias Chania
20:00 football Grasshopper - FC Sion
18:30 football Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk
19:00 football Sūduva Marijampolė - Žalgiris Vilnius
17:30 football TPV - Ekenäs IF
16:55 football NK Triglav Kranj - Domžale
20:00 football KSK Lierse Kempenzonen - Virton
20:00 football KVV Thes Sport Tessenderlo - SK Deinze
16:55 football Olimpija Ljubljana - Mura
17:00 football BFC Daugavpils - FK Ventspils
16:55 football NK Triglav Kranj - Domžale
20:00 football Zob Ahan - Al Nassr (KSA)
19:00 football Klaksvik - HB Torshavn
20:00 football Neuchâtel Xamax - Lugano
20:00 football Thun - Basel
18:45 football RFS - Valmiera Glass ViA
17:00 football BFC Daugavpils - FK Ventspils
20:00 football Thun - Basel
20:00 football Adana Demirspor - Hatayspor
20:00 football Thun - Basel
18:00 football Apoel Nicosia - AEL Limassol
20:00 football Grasshopper - FC Sion
18:30 football Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
20:00 football St. Gallen - Young Boys
19:30 football Sturm Graz (W) - SV Neulengbach (W)
17:30 football Dunărea Călărași - Concordia Chiajna
20:00 football Fredrikstad - Sarpsborg 08
20:00 football Fredrikstad - Sarpsborg 08
18:00 football OFI Crete - Platanias Chania
20:00 football Gaziantep B.B. - Osmanlıspor
20:00 football Neuchâtel Xamax - Lugano
17:00 football BFC Daugavpils - FK Ventspils
17:45 football Vitebsk - Energetik BGU
17:30 football Lokomotiv Moscow - Ural
16:55 football NK Triglav Kranj - Domžale
18:00 football Dinamo Zagreb - Rijeka
18:00 football Apoel Nicosia - AEL Limassol
18:30 football Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
17:30 football Dunărea Călărași - Concordia Chiajna
17:30 football Dunărea Călărași - Concordia Chiajna
18:00 football Apoel Nicosia - AEL Limassol
20:00 football Fredrikstad - Sarpsborg 08
20:00 football Gaziantep B.B. - Osmanlıspor
17:00 football FK Kauno Zalgiris - Stumbras FC
20:00 football Adana Demirspor - Hatayspor
18:45 football RFS - Valmiera Glass ViA
19:00 football FK Septemvri Sofia - Dunav Ruse
20:00 football Luzern - FC Zürich
17:00 football FK Kauno Zalgiris - Stumbras FC
19:30 football Sturm Graz (W) - SV Neulengbach (W)
16:55 football NK Celje - Rudar Velenje
20:00 football KSK Lierse Kempenzonen - Virton
16:55 football NK Celje - Rudar Velenje
19:30 football Sturm Graz (W) - SV Neulengbach (W)
19:30 football Bremer - Altona
17:30 football Lokomotiv Moscow - Ural
19:45 football Torpedo Belaz Zhodino - Shakhtyor Soligorsk
20:00 football KVV Thes Sport Tessenderlo - SK Deinze
18:30 football FC Den Bosch - Go Ahead Eagles
20:00 football Adana Demirspor - Hatayspor
17:30 football TPV - Ekenäs IF
20:00 football Luzern - FC Zürich
20:00 football Zob Ahan - Al Nassr (KSA)
20:00 football Gaziantep B.B. - Osmanlıspor
18:00 football Apoel Nicosia - AEL Limassol
17:00 football FK Kauno Zalgiris - Stumbras FC
20:00 football KVV Thes Sport Tessenderlo - SK Deinze
19:00 football FK Septemvri Sofia - Dunav Ruse
16:55 football ND Gorica - Aluminij
18:30 football Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk
16:55 football Maribor - Krsko Posavlje
17:45 football Vitebsk - Energetik BGU
18:30 football FC Den Bosch - Go Ahead Eagles
18:45 football RFS - Valmiera Glass ViA
20:00 football Gaziantep B.B. - Osmanlıspor
16:55 football NK Triglav Kranj - Domžale
19:00 football Klaksvik - HB Torshavn
19:45 football Torpedo Belaz Zhodino - Shakhtyor Soligorsk
20:00 football KVV Thes Sport Tessenderlo - SK Deinze
20:00 football Grasshopper - FC Sion
16:55 football Maribor - Krsko Posavlje
19:00 football Klaksvik - HB Torshavn
19:00 football Klaksvik - HB Torshavn
20:00 football Luzern - FC Zürich
18:00 football Dinamo Zagreb - Rijeka
20:00 football KSK Lierse Kempenzonen - Virton
16:55 football Maribor - Krsko Posavlje
16:55 football ND Gorica - Aluminij
20:00 football Grasshopper - FC Sion
16:55 football ND Gorica - Aluminij
19:15 football Baník Ostrava - Slavia Praha
18:00 football OFI Crete - Platanias Chania
19:15 football Baník Ostrava - Slavia Praha
20:00 football St. Gallen - Young Boys
17:30 football Dunărea Călărași - Concordia Chiajna
20:00 football St. Gallen - Young Boys
20:00 football Neuchâtel Xamax - Lugano
17:00 football FK Kauno Zalgiris - Stumbras FC
17:00 football BFC Daugavpils - FK Ventspils
18:30 football FC Den Bosch - Go Ahead Eagles
17:30 football Dunărea Călărași - Concordia Chiajna
19:45 football Torpedo Belaz Zhodino - Shakhtyor Soligorsk
16:55 football ND Gorica - Aluminij
20:00 football Zob Ahan - Al Nassr (KSA)
18:00 football Dinamo Zagreb - Rijeka
16:55 football Olimpija Ljubljana - Mura
20:00 football Fredrikstad - Sarpsborg 08
20:00 football Neuchâtel Xamax - Lugano
20:00 football KSK Lierse Kempenzonen - Virton
16:55 football NK Celje - Rudar Velenje
17:30 football TPV - Ekenäs IF
17:30 football TPV - Ekenäs IF
20:00 football Grasshopper - FC Sion
20:00 football Thun - Basel
18:30 football Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
19:00 football Sūduva Marijampolė - Žalgiris Vilnius
19:15 football Baník Ostrava - Slavia Praha
19:45 football Torpedo Belaz Zhodino - Shakhtyor Soligorsk
19:30 football Bremer - Altona
19:30 football Bremer - Altona
18:30 football Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
19:00 football Sūduva Marijampolė - Žalgiris Vilnius
20:00 football Luzern - FC Zürich
18:30 football Excelsior Rotterdam - RKC Waalwijk
19:15 football Baník Ostrava - Slavia Praha
18:00 football OFI Crete - Platanias Chania
19:00 football FK Septemvri Sofia - Dunav Ruse
17:30 football Lokomotiv Moscow - Ural

Sportlemon Live Football Streams

Hello dear! Having a party with your friends today and you need something interesting playing on the background? No problem, sportlemon live soccer streams are always a good choice! Just call your friends to come over and in a meantime you can pick your desired lemonsport live soccer stream which will provide you a plently of entertainment during the evening!

And once your party is over and in case your apartment wasn't set on fire fromhot live soccer streams, add us to your bookmarks!